Mumiyo (5 g)

50,00 ₺
Vergi dahil
Adet

KULLANIM ALANLARI

Yapısında insan vücudundakinden daha fazla mineral çeşidi bulunduğundan neredeyse tüm rahatsızlıklara iyi gelebilmektedir.

Ancak başlıca kullanım alanları kemik rahatsızlıkları, kırıklar ve çatlaklar, mide rahatsızlıkları, şeker hastalığı (diyabet), cilt rahatsızlıkları, yanık izleri ve çatlaklar, tansiyon, hemorodid (basur) gibi vücutta oluşan dezenformasyon ve polipler gibi sarkmalar da ve daha birçok rahatsızlıkta kullanılır.

Sporcular ve genel olarak vücut direncini yükseltmek isteyenler de düzenli olarak kullanmaktadır.

NASIL KULLANILIR?

İç hastalıklarında kullanımı: Bir paket ürün (5gr paket) 6 ya bölünüp sabah akşam aç karnına 1 bardak su ile kullanılır. 8 günde bir 2 gün ara verilir. Toplamda 2 ile 4 ay arası kullanılması gereklidir.

Kemik erimesi, kırıklar, çatlaklar ve diğer tüm kemik rahatsızlıklarında kullanımı: Bir paket ürün (5gr paket) 6 ya bölünüp sabah akşam aç karnına 1 bardak su ile kullanılır. 8 günde bir 2 gün ara verilir. Toplamda 2 ile 4 ay arası kullanılması gerekebilir. Kemiğin yapısını güçlendirdiği için kırık ve çatlaklarda kemiğin iyileşmesini hızlandırır. Kemik erimesi gibi rahatsızlıklarda ilk 1 aydan sonra düzenli olarak yarım doz devam edilebilir. Buradaki amaç kemiğin değerleriniz düşmesini engellemektir.

Mide rahatsızlığında kullanımı: Bir paket ürün (5gr paket) ikiye bölünüp her akşam yatmadan önce aç karnına, bir parçası 1 bardak su ile içilir.

Cilt rahatsızlıklarında kullanımı: Bir paket ürün (5gr paket) yarım litre suda eritilip günde 2 defa temiz cilde tentürdiyot sürer gibi kullanılır. Veya ürün eriyilip bir cilt kremi ile karıştırılarak da kullanılabillir.

Diğer tüm rahatsızlıklarda kullanımı: Bir paket ürün (5gr paket) 6 ya bölünüp sabah akşam aç karnına 1 bardak su ile kullanılır. 8 günde bir 2 gün ara verilir. Toplamda 2 ile 4 ay arası kullanılması gereklidir.

Rahatsızlığınızın tekrarı durumunda yeniden mumya kullanmanız gerekebilir. Ürünün bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Gebelere, gebelik riski bulunanlara ve böbrek rahatsızlığı yaşayanlara bilinen hiçbir yan etkisi olmadığı halde tedbiren ürün kullanımını önermiyoruz.

FAYDALARI

Alerjik isilik

Anjin

Antritis ve orta kulak iltihabı

Asit eksikliği

Astım

Botkin ve kolesistit

Böbrek taşları

Bronşit

Cilt çatlağı, Cilt lekesi, Yanık izi

Diş ve ağız Hastalıkları

Furunculosis

Hemoroit (Basur)

Hepatit

Hipertansiyon ve kardiyovaskuler hastalıklar

Kabızlık

Kalp hastalığı

Kan hastalıkları

Karaciger ve siroz

Kemik kırıkları, kemik erimesi, kemik çatlağı

Mammary bezi bir inflamasyon

Mide ülseri, mide rahatsızlıkları

Nevralji

Polipler, rhinitis ve antritis rinite

Pyelonephritis ve idrarini tutamama

Radiculitis

Rhinitis ve antritis rinite

Şeker hastalığı

Sinir bozukluklari

Sinir hasarı tedavisi

Sistit

Throm

Tüberküloz

Ülseratif kolit

Vajina ve erozyon

Yaralar, travma ve yanıklar

Zatülcenp

SAKLANMASI

Çok yüksek ısılara maruz bırakılmadığı sürece ürün bozulmaz. Birçok gıda takviyesinin aksine son kullanma tarihi yoktur.

Yoğun jel kıvamındaki ürün sıcakta eridiğinden peketinden çıkarması zor olacaktır. Kullanımını kolaylaştırmak için buzdolabında saklamanız daha doğru olacaktır. Bu sayede sertleşen ürün paketinden kolaylıkla çıkar.

Krem ve tablet formu ürünleri oda sıcaklığında saklamanızda hiçbir engel yoktur.