Çörek Otu Yağı (Soğuk Sıkım) (250 mL)

200,00 ₺
Vergi dahil
Adet

Soğuk Sıkım Çörek Otu Yağı (250 mL)

Zayıflamak için çörek otu yağı nasıl kullanılmalı?

Soğuk sıkım çörek otu yağı, insülin hormon dengesini sağlayarak dolaylı yoldan kilo vermeye yardımcı olabilir. Zayıflamaya doğal destek için çörek otu yağı içebilirsiniz.

Eğer, yoğun bir kilo problemi yaşıyorsanız; sabah ve akşam yemeğinden hemen önce bir çay kaşığı çörek otu yağı içebilirsiniz. Az miktarda kilo vermeye ihtiyacınız varsa, kahvaltıdan hemen önce bir çay kaşığı çörek otu yağı içebilirsiniz.

 

Saç dökülmesi için çörek otu yağı nasıl kullanılmalı?

Çörek otu yağının saç dökülmesini azaltır. Protein, A, B vitaminleri, demir, magnezyum ve fosfor mineralleri içeren çörek otu yağı saç dökülmesinin azaltıp yeni saçlar çıkmasına yardımcı olur.

Haftada iki kere saç dipleri ve uçlarına çörek otu yağını masaj yaparak sürün. Saçınızı bir bone veya streç filmle sarın. Bu sayede saç köklerine nüfuz edecek ve daha güzel etki gösterecektir. (Zeytinyağı gibi taşıyıcı bir yağ ile bire bir karıştırabilirsiniz ya da parmak uçlarınıza az bir miktar alarak yapabiliriniz). Geceden sabaha kadar veya en az beş saat saçınızda bekletin. Ardından şampuanla saçlarınızı yıkayın.

 

Sivilce tedavisi için çörek otu yağı nasıl kullanılmalı?

Doğal temizleyici özelliğine sahip çörek otu yağı, sivilce tedavisi için size yardımcı olabilir. Sivilcenin üzerine çörek otu yağı sürün. Durulamayın, cildinizde kalabilir. Özellikle gece uyumadan önce sürerseniz, sabaha kadar hücre yenilenmesi etkisi sayesinde daha hızlı etki gösterir.

 

Çörek otu yağının faydaları nelerdir?

-        Kan şekerini dengeleyip fazla açık olan iştahı kapatır.

-        Saç dökülmesini azaltıp yeni saçların çıkmasını sağlar.

-        Saç derisindeki kepek ve egzama tedavisini destekler.

-        Vücuda doğal bir enerji verir ve yorgunluğu giderir.

-        Yağ yakma ve metabolizma hızını yükseltip zayıflatır.

 

Saklama Koşulları ve Uyarılar: Güneş ışığı, sıcaklık ve nemden koruyunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza edilmesi önerilir.

Toptan satışımız mevcuttur. Detaylı bilgi almak için wp destek hattımıza yazabilirsiniz. (05523252633)