Kuşburnu Çekirdeği Yağı (100 mL)

190,00 ₺
Vergi dahil
Adet

Kuşburnu Çekirdek Yağı (100 mL) (Soğuk Sıkım)

Kuşburnu yağı, A, B, C, D, E vitaminleri ile Omega 3, Omega 6, Retiol, alfa tokoferol, oleik asit, palmitik asit, linoleik asit içerir. Cilt bakımında öne çıkan doğal yağlar arasında yer alır. İçerdiği yüksek A vitamini ile yaşlanmayı önlemeye aynı zamanda leke karşıtı bakıma da yardımcı olur. Kuşburnu çekirdeği yağı, esansiyel yağ asitleri ve E vitamini içeriği ile de daha bakımlı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Kuşburnu çekirdeği yağı, kuşburnu çekirdeklerinin soğuk sıkım yöntemiyle elde edilmiş %100 doğal saf yağdır. Yüksek antioksidan etkisi bulunmaktadır ve tüm ciltlere uygulanabilen bir bakım yağıdır. Cildinizin daha canlı görünmesine ve nemli kalmasına yardımcı olur. Leke problemi yaşayan kuru ve normal bir cildiniz varsa, bir miktar kayısı çekirdeği yağı ekleyebilirsiniz. Dilerseniz ölmez çiçek uçucu yağı ile leke görünümü karşıtı etkinliği arttırabilirsiniz.

 

Kullanımı: Yağlanma, tıkanan gözenekler, sivilceli görünüme eğilim ve pürüzlenme sorunu yaşıyorsanız, argan yağı ilave edebilir ve 10 ml karışıma 2 damla kadar Tea Tree oil (çay ağacı uçucu yağı) ekleyebilirsiniz.

Çatlak oluşumuna karşı tedbirli olmak istiyorsanız, kantaron ya da badem yağı ile karıştırarak, ilave günlük uçucu yağı ile de etkinliğini arttırabilirsiniz.

Yaşlanma etkilerine karşı bakım sağlayıp, kırışıklıklarınızın görünümünü azaltmayı hedefliyorsanız kuşburnu yağı ile, argan yağını karıştırabilir ve ölmez çiçeği ve günlük uçucu yağı ekleyebilirsiniz. Bu sayede hem iyi bir nemlendirici etki, kızarıklık ve kırışıklık görünümüne karşı da harika bir destek sağlamış olursunuz.

Uçucu yağları 10 ml sabit yağ karışımına 1-2 damla kadar ekleyip fazlasından kaçınmalısınız.

Soğuk sıkım Kuşburnu yağını saf olarak birkaç damla halinde temiz cildinize özellikle geceleri uygulayabilirsiniz. Bunun yanında diğer sabit yağlar ve uçucu yağların etkilerinden yararlanarak farklı bakım rutinlerine yönelik karışımlar hazırlayabilirsiniz.  

 

Saklama Koşulları ve Uyarılar: Güneş ışığı, sıcaklık ve nemden koruyunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza edilmesi önerilir.

Toptan satışımız mevcuttur. Detaylı bilgi almak için wp destek hattımıza yazabilirsiniz. (05523252633)