• İndirimli fiyat
  • Yeni

Sakalın Kralı Durulanmayan Sakal Serumu (30 mL)

200,00 ₺
160,00 ₺ 20% İndirim
Vergi dahil
Adet

Bitkisel sabit yağlar, vitaminler ve uçucu yağlarla formüle edilmiş bakım serumu sakal ve bıyığın daha parlak, daha yumuşak görünmesine yardımcı olur.Sakal ve bıyığı nemlendirir, elektiriklenmesini önler, daha hacimli görünmelerini sağlar. 

İçindekiler: CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE (Caprylic/ CapricTriglycerides), PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL (Tatlı Badem Yağı), CUCURBITA PEPO SEED OIL (Kabak Çekirdeği Yağı) PISTACIA TERAPINTUS OIL (Bıttım Yağı), COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, TOCOPHERYL ACETATE (E Vitamini), AQUILARIA AGALLOCHA (Oud Yağı)

Kullanımı:  5-10 damla serumu avuç içine damlatınız, temiz sakal ve bıyık uçlarına eşit bir şekilde dağıtınız. Islak, nemli veya kuru sakal ve bıyığa uygulanabilir. Durulanmayan bir ürün olduğu için, yağlı bir görünüm olmaması adına uygulamayı sakal, bıyık dipleri ve derisine değil, uçlarına yapınız. Eşit bir dağılım olması için uygulama sonrası sakal ve bıyığı tarayınız. 

Saklama Koşulu: Serin ve kuru ortamda saklayınız. 

Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Göz ile temas ettirmeyiniz, temas etmesi halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız. 

Sorumlu Kişi: Fıtrat Ekseninde Doğal Üretim Kozm. Gıda Teks. Sağl. İnş. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. Macun Mah. 177 Cad. No: 19 B/2  Yenimahalle/ ANKARA