• İndirimli fiyat

Sakalın Kralı Tıraş Sonrası Bakım Spreyi (100 mL)

100,00 ₺
85,00 ₺ 15% İndirim
Vergi dahil
Adet

Bitkisel içeriği ile tıraş sonrası kullanabileceğiniz; çiçek suları ile formüle edilmiş bakım spreyi, tıraş sırasında oluşan hassasiyeti önlemeye yardımcı olur. Bitki sularının, Provitamin B5’in ve uçucu aktif yağların sinerjisiyle, tıraş sonrası ciltte ferahlatıcı, serinletici ve nemlendirici etkisiyle doğal bir bakım sağlar. Tıraş sonrası cildi serinleterek yatıştırır. Keratin & Biotin kompleksi ile yıpranmış sakal ve bıyığı besleyerek onarmaya, güçlendirmeye yardımcı olur.

İçindekiler:
LAVANDULA ANGUSTIFOLIA FLOWER WATER (Lavanta Hidrosolu), CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER WATER (Papatya Hidrolatı), MENTHA PIPERITA LEAF WATER (Nane Hidrolatı), GLYCERIN (Gliserin), HYDROLYZED KERATIN (Keratin), BIOTIN (Vitamin B7), PANTHENOL (B5 Vitamini), CITRUS AURANTIUM DULCIS SEED OIL (Portakal Yağı), CYMBOPOGON MARTINI OIL (Palmarosa Yağı), CEDRUS ATLANTICA BARK OIL (Sedir Yağı), LAVANDULA ANGUSTIFOLIA FLOWER OIL (Lavanta Yağı), MENTHA PIPERITA OIL (Nane Yağı), ROSMARUNIS OFFICINALIS LEAF OIL (Biberiye Yağı), Melaleuca Altemifolia Leal Oil (Çay Ağacı Yağı) 

Kullanımı: Kullanmadan önce çalkalayınız. Tıraş sonrasında ürünü başlık yardımıyla cildinize spreyleyiniz. Cildinize uygun losyon veya balm ile bakım işleminizi tamamlayınız. Saklama Koşulu: Serin ve kuru ortamda saklayınız.

Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Göz ile temas ettirmeyiniz, temas etmesi halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.