Yerli Üretim Bitkisel Çamaşır Suyu (1000 mL)

120,00 ₺
Vergi dahil
Adet

Birdoktorbirkimyager Bitkisel Çamaşır Suyu (1000 mL)

Birdoktorbirkimyager Bitkisel Çamaşır Suyu içerdiği aktif oksijenle leke ve yağları temizler.Evinizin ve çamaşırlarınızın temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz.

İçindekiler : %5-15 Oksjen Bazlı Ağartıcı,   %15-30 Noniyonik, %5-15 Anyonik Aktif Madde (Hindistancevizi Eldesi), <%5 Karboksimetilselüloz, Nioli Yağı ayrıca su içerir.

Kullanma Talimatı: Birdoktorbirkimyager Bitkisel Çamaşır Suyu, oksijen bazlı formülü sayesinde etkin bir şekilde temizlik ve hijyen sağlar. Bitkisel çamaşır suyu ile klozet, derz, banyo, mutfak yüzeyleri silinebilir. Çamaşırlarda etkili temizlik sağlanabilir. Lekeleri çıkarmada hızlı ve etkili yapısı ile sert sularda rahatlıkla kullanılabilir. Renk dayanıklılığının şüpheli olduğu kumaşlarda kumaşın görünmeyen bir tarafında önce renk testi yapılmalıdır. Diğer leke çıkarıcıların da çıkaramadığı,  pas ve kurumuş boya lekelerinde etkili değildir. Leke yerine çok yerleşmeden ve eskimeden mümkün olduğunca çabuk uygulanmalıdır. Çok eski lekeler birden fazla uygulama isteyebilir.

Çamaşır makinelerinde 4-5 Kg çamaşır için 1 kapak, yoğun lekeli çamaşırlar için 2 kapak ön yıkama gözüne ilave edilir.

Yüzey temizliği için 5 litre suya 1-2 kapak eklenmesi önerilir.

Çok kirli yüzeylerde seyreltme yapmadan kullanılabilir.

Tüketicinin Dikkatine : En iyi sonuç için, kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız.Cildi korumak amacıyla ellerin temizleyici ile uzun süre temasından kaçınınız. Gıda maddeleri ile aynı yerde muhafaza etmeyiniz.İçeriğindeki hammaddeler doğal içerikli olduğundan ürün rengi farklılık gösterebilir.