• İndirimli fiyat

Renkliler İçin Çamaşır Deterjanı (Menekşe Yağlı 2000 mL)

200,00 ₺
180,00 ₺ 10% İndirim
Vergi dahil
Adet

Renkliler İçin Çamaşır Makinesi Deterjanı (Menekşe Yağlı 2000 mL)

Rahîk-i Mahtûm Renkliler İçin Çamaşır Makinesi Deterjanı özel bitkisel formülüyle çevre dostu bir temizleyicidir. İçeriğindeki sabun ve bitkisel temizleyici hammaddeler ile çamaşırlarınızda güvenle hijyen sağlar. SLS, SLES, MEA, DEA, TEA, boya, plastik, petrol, paraben, fosfat, enzim, parfüm ve sentetik temizleyici içermez.

İçindekiler: %15 - %30 Noniyonik Aktif Madde (Hindistan Cevizi Eldesi),%5 - %15 Bitkisel Sabun,<%5 Soda, <%5 Karboksimetilselüloz, Menekşe Yağı ayrıca su içerir.

Kullanma Talimatı: Kullanmadan önce çalkalayınız. 5 kg kapasiteli çamaşır makinesi için 2 kapak Rahîk-i Mahtûm doğal çamaşır makinesi deterjanı, 7 ve 9 kg için 3 kapak Rahîk-i Mahtûm doğal çamaşır makinesi deterjanını makinenizin deterjan gözüne ilave ediniz. 40°C de yıkanması önerilir. Çok kirli ve lekeli çamaşırlarda daha iyi netice almak için makinenizin ön yıkama kısmına bir kapak daha ilave edebilirsiniz.

Tüketicinin Dikkatine: En iyi sonuç için, kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddeleri ile aynı yerde muhafaza etmeyiniz. İçeriğindeki hammaddeler doğal içerikli olduğundan ürün rengi farklılık gösterebilir.