Yerli Üretim Çamaşır Makinesi Deterjanı (1000 mL)

70,00 ₺
Vergi dahil

Adet

YERLİ ÜRETİM ÇAMAŞIR MAKİNESİ DETERJANI (1000 mL)

Birdoktorbirkimyager Yerli Üretim Çamaşır Makinesi Deterjanı içerisindeki aktif maddeler ile çamaşırların daha temiz yıkanmasını sağlar. Soda ve sabun içerikli bitkisel temizleyicidir. SLS, SLES, MEA, DEA, TEA, boya, plastik, petrol, paraben, fosfat, enzim, parfüm ve sentetik temizleyici içermez. Bitkisel kökenli olup, doğada biyolojik olarak parçalanır, çevreye zarar vermez.

İçindekiler: %15 - %30 Noniyonik Aktif Madde (Hindistan Cevizi Eldesi),%5 - %15 Bitkisel Sabun,<%5 Soda, <%5 Karboksimetilselüloz, Papatya Yağı ayrıca su içerir.

Kullanma Talimatı: Kullanmadan önce çalkalayınız. 5 kg kapasiteli çamaşır makinesi için 2 kapak, 7 ve 9 kg için 3 kapak deterjanı makinenizin deterjan gözüne ilave ediniz. Daha fazla çamaşır ve sert sular için 1/3 kapak daha fazla deterjan kullanılması ve beyazların 60 °C de yıkanması önerilir. Çok kirli ve lekeli çamaşırlarda daha iyi netice almak için makinenize Yerli Üretim Çamaşır Makinesi Deterjanı alıp ısındıktan sonra en az 6 saat bekletip, durulayınız.

Tüketicinin Dikkatine: En iyi sonuç için, kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddeleri ile aynı yerde muhafaza etmeyiniz. İçeriğindeki hammaddeler doğal içerikli olduğundan ürün rengi farklılık gösterebilir.