Zahri Işıltı Verici Saç Bakım Serumu (Durulanmayan) (100 mL)

200,00 ₺
Vergi dahil
Adet

Bitkisel sabit yağlar, vitaminler ve uçucu yağlarla formüle edilmiş ışıltı verici saç serumu saçınıza parlaklık verir, saçınızı yumuşatır ve nemlendirmeye yardımcı olur. Durulanmayan ışıltı verici saç serumu saç tellerinizin elektriklenmesini önler ve saçlarınızın daha hacimli, parlak görünmesini sağlar. Tüm saç tiplerinin kullanımına uygundur.

İçindekiler: CAPRIC TRIGLYCERIDE(Caprylic/CapricTriglycerides),EMBLICA OFFICINALIS FRUIT (Amla Yağı),SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL (Jojoba Yağı), COCO-CAPRYLATE/CAPRATE (CocoCaprylate/Caprate),TOCOPHERYL ACETATE (E Vitamini),PELARGONIUM GRAVEOLENS FLOWER OIL (Itır Yağı),CANANGA ODORATA FLOWER OIL (Ylang Ylang Yağı),CANANGA ODORATA FLOWER OIL (Ylang Ylang Yağı),SALVIA OFFICINALIS OIL (Misk Adaçayı Yağı),LAVANDULA ANGUSTIFO LIA (Lavanta Yağı),ROSMARUNIS OFFICINALIS LEAF OIL (Biberiye Yağı)

Kullanımı: Birkaç damla serumu avuç içine damlatınız ve temiz saç uçlarına eşit bir şekilde dağıtınız. Islak, nemli veya kuru saça uygulanabilir. Durulanmayan bir ürün olduğu için, yağlı bir görünüm olmaması adına uygulamayı saç dipleri ve derisine değil, saç uçlarına yapınız.

Saklama Koşulu: Serin ve kuru ortamda saklayınız.

Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Göz ile temas ettirmeyiniz, temas etmesi halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.