Zahri C Vitaminli SOS Serum (10 mL)

250,00 ₺
Vergi dahil
Adet

Zahri C Vitaminli SOS Serum (10 mL)

Bitkisel sabit yağlar, uçucu yağlar, e vitamini ve C vitamini ile formüle edilmiş serum cildinizin pürüzsüz görünmesine sağlamaya yardımcı olur. Yaşlanma karşıtı,gözenekleri sıkılaştırıcı ve lekeli ciltlerde ton eşitlemeye destek olur.

ROSA CANINA FRUIT OIL (Kuşburnu Yağı),VITIS VINIFERA SEED OIL (Üzüm Çekirdek Yağı), FICUS CARICA EXTRACT (İncir Ekstraktı), PUNICA GRANATUM SEED OIL (Nar Çekirdeği Yağı), ASCORBYL TETRAISOPALMITATE (C VİTAMİNİ), PERSEA GRATİSSİMA OİL(Avakado Yagı), COCO-CAPRYLATE/CAPRATE (Coco Caprylate/Caprate), TOCOPHERYL ACETATEN (E Vitamini), PELARGONIUM GRAVEOLENS OIL (Sardunya Yağı), CANANGA ODORATA FLOWER OIL (Ylang Ylang Yağı)

Kullanımı : İhtiyaç duyduğunuzda göz çevresi,kazayağı veya yüz bölgesine bilyeli başlığı ile uygulayınız.Durulamaya gerek yoktur.Düzenli bakım rutininize dahil etmek isterseniz Günde 1 kez akşam bakim rutininde; temizlenmiş,toniklenmiş cildinize su bazlı nemlendiricinizden sonra uygulayabilirsiniz. 

Saklama Koşulu : Serin ve kuru ortamda saklayınız.

Uyarılar : Sadece harici kullanım içindir.Göz ile temas ettirmeyiniz,teması halinde bol su ile yıkayınız.İçindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Gebelik ve emzirme sürecinde doktora danışınız.