• İndirimli fiyat

Karanfil Kremi (210 mL)

250,00 ₺
212,50 ₺ 15% İndirim
Vergi dahil
Adet

Karanfil Kremi (210 mL)

İçerdiği yağlar sayesinde cildinizi ferahlatır, nemlendirerek yumuşatır ve kayganlaştırıcı etkisi sayesinde ideal bir masaj yapılmasına olanak sağlar.

 

İçindekiler: COCOS NUCIFERA OIL (Hindistan Ceviz Yağı), HYPERICUM PERFORATUM OIL (Kantaron Yağı), BEESWAX (Bal mumu), ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF OIL (Biberiye Yağı), CITRUS LIMON PEEL OIL (Limon Kabuk Yağı), EUGENIA CARYOPHYLLUS LEAF OIL (Karanfil Yağı), MENTHA PIPERITA OIL (Nane Yağı), EUCALYPTUS CITRIODORA OIL (Okaliptus Yağı), TURPENTINE (Çam Terebentin), ALKANNA TINCTORIA ROOT EXTRACT (Havacıva Otu), CITRAL, D-LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL

 

Kullanımı: Temizlenmiş bölgeye masaj yaparak sürünüz. Öksürük, soğuk algınlığı gibi durumlarda göğsünüze, sırtınıza ısıtıcı olarak sürebilir ya da küçük bir sıcak su buhar banyosu hazırlayıp soluyabilirsiniz. (Bir litre kaynar suya bir çay kaşığı ilave edip, başınızı havluyla kapatarak)

 

Saklama Koşulu: Güneş ışığı, sıcaklık ve nemden koruyunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza edilmesi önerilir.

 

Uyarılar: Nakil sırasında mevsimsel şartlardan kaynaklanan ürün formunda oluşabilecek ayrışma gözlemlerseniz ürünü 1 saat kadar buzdolabında beklettikten sonra saklama koşullarının uygulanması tavsiye edilir.