Zahri Saç Bakım Kremi (Durulanmayan Kondisyoner) (100 mL)

200,00 ₺
Vergi dahil
Adet

Bitkisel sabit yağlar, vitaminler ve uçucu yağlarla formüle edilmiş durulanmayan kondisyoner saç bakım kremi his ve doku açısından çok hafiftir. Saçın dolaşıklığını gidermeye, saçı beslemeye ve saçı kolay yönetilebilir hale getirmeye yardımcı olur. Saçı ağırlaştırmadan yumuşatır ve nemlendirmeye yardımcı olur. Çok fonksiyonlu bakım kremi saç tellerinizin elektriklenmesini önler ve saçlarınızın daha hacimli, parlak görünmesini sağlar. Tüm saç tiplerinin kullanımına uygundur.

İçindekiler: AQUA (SU), DISTEAROYLETHYL DIMONIUM CHLORIDE, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN (GLİSERİN), ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL (ARGAN YAĞI), CAPRYLIC, CAPRIC TRIGLYCERIDE (CAPRYLİC/CAPRİCTRİ GLYCERİDES), PANTHENOL (B5 VİTAMİNİ), DİSTEAROY LETHYL DİMONİUM CHLORİDE, GLYCERYL CAPRYLATE, GLYCERYL UNDECYLENATE, TOCOPHERYL ACETATE (E VİTAMİNİ), PELARGONIUM GRAVEOLENS FLOWER OIL (ITIR YAĞI), CANANGA ODORATA FLOWER OIL (YLANG YLANG YAĞI), SALVIA OFFICINALIS OIL (MİSK ADAÇAYI YAĞI),ROSMARUNIS OFFICINALIS LEAF OIL (BİBERİYE YAĞI), LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL (LAVANTA YAĞI).

Kullanımı: Yeni yıkanmış, temiz, ıslak veya nemli saça uygulayınız. Saç uzunluğuna bağlı, 1-2 pompa bakım kremini avuç içine sıkınız, iki el arasında kremi dağıtınız. Temiz saç uçlarına eşit bir şekilde masajla uygulayınız ve saçınızı tarayınız. Durulanmayan bir ürün olduğu için, yağlı bir görünüm olmaması adına uygulamayı saç dipleri ve derisine değil, saç uçlarına yapınız.

Saklama Koşulu: Serin ve kuru ortamda saklayınız.

Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Göz ile temas ettirmeyiniz, temas etmesi halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.