Shiny Body Sprey Çift Fazlı Spray (%2 AHA %1 BHA) (150 mL)

150,00 ₺
Vergi dahil
Adet

ROSA DAMASCENA FLOWER WATER (Gül Hidrolatı), PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL (Tatlı Badem Yağı) PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL (Kayısı Çekirdek Yağı), GLYCERIN (Gliserin), PANTHENOL (B5 Vitamini) Glycolic Acid (Glikolik Asit), LACTIC ACID (Laktik Asit), SODIUM CHLORIDE (Tuz), TOCOPHERYL ACETATE (E Vitamini), SALICYLIC ACID (Salisilik Asit), PELARGONIUM GRAVEOLENS OIL (Sardunya Yağı) CITRUS AURANTIUM DULCIS SEED OIL (Portakal Yağı) SALVIA OFFICINALIS OIL (Misk Adaçayı Yağı)

ÖZELLİKLERİ: İçeriğindeki yumuşatıcı bitkisel yağlar, vitaminler ve nemlendirici aktifler sayesinde vücudun nem ve sebum dengesini sağlar. Formüldeki doğal salisilik asit gözeneklere nüfuz ederek, cildi sıkılaştırır. Glikolik ve laktik asitler sayesinde onarıcı, yenileyici, ton eşitleyici ve tazeleyici etki sunar. Özellikle parlaklığını, nemini kaybetmiş, sertleşmiş pürüzlü vücut bölgelerinde, batık olan bölgelerde cildin daha parlak ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur, cildi nemlendirir.

KULLANIMI: Duş sonrası temizlenmiş cildinize sprey başlıkla uygulayınız. Günde 1 kez, akşam uygulayınız. Yoğun problemlerde vücut spreyinden sonra AHA ve BHA’lı vücut losyonu kullanınız. Sonuç almak için düzenli kullanım tavsiye edilir.

UYARI: Sadece harici kullanım içindir. Göz ile temas ettirmeyiniz, temas etmesi halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız. Serin ve kuru ortamda saklayınız. Gebelik ve emzirme sürecinde doktora danışınız.