Shiny Tonic (Akneli ve Siyah Noktalı Ciltler İçin %2 AHA %1 BHA) (150 mL)

90,00 ₺
Vergi dahil
Adet

LAVANDULA ANGUSTIFOLIA FLOWER WATER (Lavanta Hidrosolu)GLYCERIN (Gliserin), SODIUM LACTATE (Sodyum laktak),PANTHENOL (B5 Vitamini),Glyceryl Caprylate, Glyceryl Undecylenate,Glycolic Acid (Glikolik Asit),LACTIC ACID (Laktik Asit),SALICYLIC ACID (Salisilik Asit), PELARGONIUM GRAVEOLENS OIL (Sardunya Yağı),CITRUS AURANTIUM DULCIS SEED OIL (Portakal Yağı), SALVIA OFFICINALIS OIL (Misk Adaçayı Yağı)

ÖZELLİKLERİ: Bitkisel çiçek suyu, vitaminler ve nemlendirici aktiflerle cildi kurutmadan, cildin sebum dengesini sağlar. İçeriğindeki doğal salisilik asit gözeneklere nüfuz ederek, gözenekleri sıkılaştırır. Glikolik ve laktik asitler sayesinde onarıcı, yenileyici, ton eşitleyici ve tazeleyici etki sağlar. Bileşimindeki uçucu yağlar yeni sivilcelerin oluşumunu azaltırken, mevcut sivilcelerin sönmesine yardımcı olur. Karma, yağlı, akneli, akneye meyilli ve gözenekli ciltlerin kullanımına uygundur.

KULLANIMI: Kullanmadan önce çalkalayınız. Temizlenmiş yüzünüze sprey başlıkla direkt veya pamuk yardımıyla uygulayınız. Ardından cilde uygun nemlendirici kullanınız. Günde 1 kez, akşam cilt bakım rutininde kullanınız. Sonuç almak için düzenli kullanım tavsiye edilir.

UYARI: Sadece harici kullanım içindir. Göz ile temas ettirmeyiniz, temas etmesi halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız. Serin ve kuru ortamda saklayınız. Gebelik ve emzirme sürecinde doktora danışınız.