Limonlu Yağ Sökücü (750 mL)

35,00 ₺
Vergi dahil
Adet

Limonlu Yağ Çözücü (750 mL)

 

Rahik-i Mahtum doğal yağ çözücü içeriğinde bulunan yüzey aktif maddeler ve limon kabuğu özüyle yağlı, zor ve inatçı lekelere karşı etkili temizleme sağlar. 

Doğal yağlar ve bitkisel ham maddeler içeren formülü sayesinde mutfak tezgahı, fırın, ocak, ızgara, tava, tencere, aspiratör, fayans ve evye gibi yağlı, kirli, yıkanabilir yüzeylerde temizlik sağlar.

Fosfat ve Amonyak içermez.

 

İçindekiler: AQUA (Su), POTASYUM OLİVEAT (Zeytin Yağı Sabunu), POTASSİUM HYDROXSİDE (Potasyum Hidroksit), Glycerin (Gliserin), COCO-GLUCOSİDE (Hindistan Cevizi Eldesi), HİNDİSTAN CEVİZİ SABUNU (Potasyum COCATE) HİNT YAĞI (Castor Oil), LİMONEN (Limonene)

 

 

Kullanımı: Yağ çözücü, temizlenecek yüzeye 3-4 kez püskürtülür, 5 dakika bekledikten sonra nemli bir bez veya süngerle silinerek durulanır. Çok kirli ve yağlı yüzeylerde daha iyi sonuç alabilmek için, aynı miktarda püskürtülüp 10 dakika bekledikten sonra nemli bir bez veya süngerle kuvvetlice bastırarak silinir ve durulanır.

 

 

Uyarılar: Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Kullanırken eldiven giyiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklamalısınız. Başka bir ürün veya madde ile karıştırmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz.