Argan Yağlı Şampuan (250 ml)

40,00 ₺
Vergi dahil
Adet

ARGAN YAĞLI ŞAMPUAN 
(Kuru,Normal ve Dökülen Saçlar İçin)

İÇİNDEKİLER:

AQUA (Su),
OLEA EUROPAEA FRUIT OIL (Zeytinyağı),
GLYCERİN (Gliserin),
POTASSIUM HYDROXIDE or SODIUM HYDROXIDE,
COCOS NUCIFERA OIL (Hindistan Ceviz Yağı),
RICINUS COMMUNIS SEED OIL (Hint Yağı),
ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL (Argan Yağı),
CYMBOPOGON MARTINI OIL (Palmarosa Yağı)

Kuru,normal ve dökülen saç tipleri için uygundur.

Banyo da 2 kez kullanılması ve içerikteki doğal yağlar sebebiyle aşırı sıcak su ile durulma yapılmaması tavsiye edilir.Saç derisi ne kadar çok temizlenirse dökülme o derece artar.Bu sebeple dökülme sorunu yaşayanların özellikle saç derisine daha az işlem uygulaması tavsiye edilir.

Saçınızı iki defa şampuanlamak uygun temizliği sağlamak için yeterlidir. Şampuanınız, köpürtücü kimyasallar barındırmadığı için dilediğiniz şekilde köpürmeyecek fakat saçınızı temizleyecektir.

Saçlarınızın bir alışma sürecinden geçeceği gerçeğini bilerek başlamalısınız. Doğal şampuana geçtiğinizde saçlarınızı dolgunlaştırması için uzun zamandır kullandığınız şampuanlarda kullanılan ve saçlarınızı kaplayan silikon yavaş yavaş saçlarınızdan arınacak ve bu süre zarfında saçlarınızda yapışık ve iyi durulanmamış hissini verecek.

Kararlı olup devam ettiğiniz takdirde saçınız doğal sürece adapte olacak ve silikondan arındığından nefes alacak, dökülmeler azalacak canlılığı ile doğal parlaklığına kavuşacak.

KULLANIMI : İslak saça masaj yaparak uygulayın,köpürtün ve iyice durulayın.Etkin sonuç almak için en az 2 kez uygulayınız.Aşırı sıcak su ile durulama yapılmaması önerilir.

UYARILAR : Oda sıcaklığında muhafaza ediniz.