Shiny Body Peeling (%2 AHA %1 BHA) (100 mL)

200,00 ₺
Vergi dahil
Adet

AQUA (Su),SCI(SODIUM COCOYL ISETHIONATE), GLYCERIN (Gliserin),COCO GLUCOSİDE (COCO-GLUCOSIDE), CETARYL OLIVATE, SORBITAN OLIVATE,COCAMİDOPROYL BETAİNE(BETAINE), RICINUS COMMUNIS SEED OIL (Hint Yağı), Glycolic Acid (Glikolik Asit), LACTIC ACID (Laktik Asit), PANTHENOL (B5 Vitamini), ,SALICYLIC ACID (Salisilik Asit), TOCOPHERYL ACETATEN (E Vitamini),PELARGONIUM GRAVEOLENS OIL (Sardunya Yağı),CITRUS AURANTIUM DULCIS SEED OIL (Portakal Yağı) ,LAVANDULA ANGUSTIFO- LIA OIL (Lavanta Yağı)

ÖZELLİKLERİ: Sülfatsız içeriği, bitkisel glikozitler, vitaminler, mineralce zengin tuz tanecikleri ve nemlendirici aktiflerle cildi kurutmadan temizler, cilt üzerindeki ölü deri tabakasını nazikçe arındırır. İçeriğindeki doğal salisilik asit gözeneklere nüfuz ederek, derinlemesine temizlik sağlar, sıkılaştırır. Glikolik ve laktik asitler sayesinde onarıcı, yenileyici, ton eşitleyici ve tazeleyici etki sağlar. Doğal yüzey aktif maddeler ve bitkisel yağların kombinasyonu ile nazik köpük etkisi sunar. Özellikle parlaklığını, nemini kaybetmiş, sertleşmiş pürüzlü bölgelerde, batık olan bölgelerde cildin daha parlak ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur.

KULLANIMI: Eller, ayaklar veya vücut bölgelerinize 5 dakika boyunca dairesel hareketlerle, ovarak uygulayınız. Ardından durulayınız. Sonuç almak için haftada 1-2 kez düzenli kullanım tavsiye edilir.

UYARI: Sadece harici kullanım içindir. Göz ile temas ettirmeyiniz, temas etmesi halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız. Serin ve kuru ortamda saklayınız. Gebelik ve emzirme sürecinde doktora danışınız.