Bebek Pişik Önleyici Krem (50 mL) (1D1K)

50,00 ₺
Vergi dahil
Adet

Bebek Pişik Önleyici Krem

Cildinizde koruyucu bir bariyer oluşturarak hassasiyeti ve tahriş oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

İçindekiler: ECHAMOMILLA RECUTITA FLOWER WATER ( Mavi papatya hidrosolu), ZINC OXIDE (Çinko Oksit), CETARYL OLIVATE/SORBITAN OLIVATE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER (Shea Yağı), PAPAVER SOMNİFERUM SEED OİL (Haşhaş Tohum Yağı), PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL (Tatlı Badem Yağı), GLYCERYL CAPRYLATE, GLYCERYL UNDECYLENATE, PANTHENOL (B5 Vitamini), TOCOPHERYL ACETATEN (E Vitamini), LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL (Lavanta Yağı), HYPERICUM PERFORATUM OIL (Kantaron Yağı), CALENDULA OFFICINALIS FLOWER OIL (Aynı Sefa Yağı), CANANGA ODORATA FLOWER OIL (Ylang Ylang), CHAMOMILLA RECUTITA OIL (Papatya Yağı)

Kullanımı: Bezlenme bölgesini temizleyerek ince bir tabaka halinde uygulayınız.

Saklama Koşulları ve Uyarılar: Güneş ışığı, sıcaklık ve nemden koruyunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza edilmesi önerilir. Göz ile temasından sakının ve teması halinde bol su ile durulayınız.

Tüketicinin Dikkat Etmesi Gereken Husus: Nakil sırasında mevsimsel şartlardan kaynaklanan ürün formunda oluşabilecek ayrışma gözlemlerseniz ürünü 1 saat kadar buzdolabında beklettikten sonra saklama koşullarının uygulanması tavsiye edilir.