Antiaging Bakım Kremi (29 mL)

35,00 ₺
Vergi dahil
Adet

Antiaging Kremi
Cilt bariyerini güçlendirir. İçerdiği bitkisel yağlar ile nemsiz ve yorgun olgun ciltler için yoğun ve derinlemesine nemlendirme sağlar. Oluşabilecek kırışıklıkları önlerken, cilt elastikiyetini arttırarak daha sıkı ve aydınlık bir cilde kavuşmanızı sağlar. İçeriğindeki sabit ve esansiyel yağlar olgun ciltlere uygun olarak seçilmiştir ve yağlı his bırakmadan ipeksi bir yumuşaklık sağlar.
İÇİNDEKİLER: AQUA (Su), CETARYL OLIVATE, SORBITAN OLIVATE (Olivem 1000),BORAGO OFFICINALIS SEED OIL (Hodan Yağı), COCO-CAPRYLATE/CAPRATE (CocoCaprylate / Caprate),BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER (Shea Yağı), GLYCERIN (Gliserin), NIACINAMIDE (B3 Vitamini), CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL(Aspir Yağı), PUNICA GRANATUM SEED OIL (Nar Çekirdeği Yağı), GLYCERYL CAPRYLATE, GLYCERYL UNDECYLENATE (Lexgard Natural), TOCOPHERYL ACETATE (E Vitamini), PELARGONIUM GRAVEOLENS OIL(Sardunya Yağı), CITRUS RETICULATA PEEL OIL(Mandalina Yağı), XANTHAN GUM (Ksanthan Gam),BOSWELLIA SERRATA OIL(Günlük Yağı), HELICHRYSUM ITALICUM FLOWER OIL(Ölmez Çiçek Yağı), GERANIOL, CITRONELLOL,LINALOOL,CIRAL,LIMONENE
KULLANIMI: Temizlenmiş ve toniklenmiş cilde elinize aldığınız bir miktar ürünü eşit olarak dağıtarak ve masaj yaparak uygulayınız. Göz çevresi dışında tüm yüze uygulama yapınız. İhtiyaç halinde gün içinde tekrarlayınız.
SAKLAMA KOŞULLARI VE UYARILAR: Serin, kuru ve ışık görmeyen bir ortamda muhafaza ediniz. Kapağını açık bırakmayınız.