Gerçek Tıp Yitik Şifanın İzinde Aidin SALİH

48,60 ₺
Vergi dahil
Adet

Gerçek Tıp - Yitik Şifanın İzinde, günümüzde benzerine rastlanmayan özel bir eserdir. İslam Tıbbının üstadı Aidin Salih Hanımefendinin ilmini ve 40 yıllık birikimini cömertçe paylaştığı bu eşsiz kitap 2007'deki ilk baskısından bu yana on binlerce kişiye ulaştı. Zamanımızın temel İslam Tıbbı eseri haline geldi

Bu kitap, okuyucularının sağlık hakkındaki görüşlerini temelden değiştiriyor. Takipçilerinin aklında ve kalbinde yeni kapılar açıyor. Günümüz insanının sağlıkla ilgili çaresizliğine sade ve hikmet dolu çözümler sunuyor. Çok satanlar listesine giren birçok kitabın referans noktası oluyor. Birçok doktor, sağlık hizmetlerine Gerçek Tıp - Yitik Şifanın İzinde kitabının önerilerini ekliyor.

Baştan sona sarsılmayan bir mantıkla kaleme alınan bu eser eskimeyen hikmetin, iki cihan saadetine vesile olan iyileşmenin formülünü açık bir dille sizlere takdim ediyor.

Çünkü gerçeğe götüren yol açıktır.

‘Gerçek Tıp’, hastalıkların gerçek sebeplerini, hastalıklara karşı çaresiz olmadığımızı, ilahi kuralları çiğneyerek şifaya ulaşılamayacağını ve yitirdiğimiz şifanın izini tekrar sürebileceğimizi anlatırken sade ve hikmet dolu bir gerçeğe işaret ediyor. Tüm sağlık meselelerinin gerçek bir tıp yaklaşımıyla ele alındığı bu çalışmayla ‘az yiyerek’ ve ‘doğru beslenerek’ sağlığınızı koruyabilir; önerilen yöntemlerle hastalıklarınızdan kurtulabilirsiniz. "Allah, şifasını vermediği hiçbir hastalığı yaratmamıştır. Onu bilen bildi, bilmeyen de bilmedi” (Buhari, Kader, 4)

Yazar Hakkında
Aidin Salih (1943-2014) İslam Tıbbı Hekimi
Ukrayna Lugans kentinde Tıp Fakültesini bitirdi. Sovyetler Birliğinde tıp doktoru olarak çalıştı. Ardından Taşkent Üniversitesi Biyoloji Bölümünden mezun oldu. Rusyada Uluslararası Alternatif Tıp Okulunu bitirdi.

İslam Tıbbı ve Tıbb-ı Nebevi alanında kendi keşiflerinin yanısıra eski hekimlerin tecrübe ve bilgilerinden yararlandı. Tedavileriyle onbinlerce insanın şifa bulmasına vesile oldu.

Birçok öğrenci yetiştirdi. Dünyanın birçok yerinde İslam Tıbbı ile ilgili yüzlerce konferans verdi. NHI İstanbul Doğal Sağlık Enstitüsünün onursal başkanı oldu. Sade Hayat fikrinin temelllerini attı. Uluslararası sempozyum ve kongrelerde tebliğler sundu. T.C Sağlık Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen Geleneksel, Tamamlayıcı ve Alternatif Tıp Yönetmeliği çalışmalarına danışman olarka davet edildi.