Vücut Bakım Kremi 210 ml

35,40 ₺
Vergi dahil
Adet

Vücut Bakım Kremi 

İçindekiler: Hindistan cevizi yağı, Zeytin yağı, Balmumu

Hindistan Cevizi Yağı
Cilde sağladığı yüksek nem sayesinde, cilt kuruluğunun önüne geçmede yardımcıdır. 

Doğal Bal Mumu
İşlem görmemiş ham bal mumu kullanılmıştır. Ham Balmumu cildi iyileştiren, yumuşatan ve antibakteriyel bir maddedir. Aynı zamanda, gözenekleri tıkamadan, ciltte doğal bir bariyer oluşturmaya yardımcıdır.

Zeytinyağı

En güçlü doğal nemlendiricilerden birisidir. Bu açıdan bakıldığında kuru cilde sahip kişiler için tam bir kurtarıcı vazifesi görür. İçeriğinde bulundurduğu güçlü yağ asitleri sayesinde cilde derinlemesine işleyip cildi etkili bir şekilde nemlendirir. Bunun dışında içerdiği E vitamini sayesinde cildin gençleşmesine yardımcı olur.

Zeytinyağı kullanımının, cilt hastalıklarının giderilmesinde çok büyük faydası vardır. Cilt döküntüleri, kızarıklık, kaşıntı gibi rahatsızların geçmesini sağlar.

Kremimizin içerisindeki her bir yağ, cildi beslemesi, nemlendirmesi ve tazelemesi açısından özenle seçilmiş olup, tamamı antioksidan ve antiseptik özelliklere sahip %100 yenilebilir yağlardır.Dejenerasyonunu önleyip ve serbest radikalleri yok ederek yaşlanmayı geciktirici özellikleri vardır.

Kullanım Şekli
Tüm cilt tipleri için uygundur. El, yüz ve tüm vücut kullanımında kullanılabilir.

İçermez!

DEET, Alkol, Parfüm, Kimyasal, Petrol Türevleri ve Mineral Yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar, dolgu maddesi içermez.

Aşağıda verilen bilgiler, çeşitli makaleler doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.

Zararlı ve sentetik yiyecekler yediğimizde ve sık yediğimizde hazımsızlıktan dolayı vücutta metabolik atıklar oluşur. Bu atıklar nereye gidecek? Karaciğer nötralize edemez, böbrek de dışarıya atamaz. Bazı insanlarda metabolik atıklar cilt vasıtasıyla atılır. Belki çirkin bir görüntü olur ama en emniyetli ve zararsız yol budur. Sivilce ve çıbanla zararlı yağlar, egzama ile de doğal yumuşak metabolik atıklar atılır. Karaciğer ve böbrek düzelirse egzama da düzelir. En güzeli doktorumuza giderek cilt hastalığımızın ne olduğunu teşhis ile öğrenmemiz gerekir. 

 SAKLAMA KOŞULLARI VE UYARILAR: Güneş ışığı, sıcaklık ve nemden koruyunuz. Serin yerde muhafaza edilmesi önerilir (8°C-15°C).

Tüketicinin Dikkat Etmesi Gereken Husus: Nakil sırasında mevsimsel şartlardan kaynaklanan ürün formunda oluşabilecek ayrışma gözlemlerseniz ürünü 1 saat kadar buzdolabında beklettikten sonra saklama koşullarının uygulanması tavsiye edilir.

Cilt, İnsanın İkinci Böbreğidir. (Bütün cilt hastalıkları ya böbreklerden ya da karaciğerden veya her ikisinden de kaynaklanır. Ama en çok böbrek kaynaklıdır) Bu hastalıklar dışarıdan değil içeriden tedavi edilir. Cilt hastalıklarının hepsi alerjik hastalıklardır. Alerji; kimyasal ve gıda kaynaklı olabilir. Yanlış gıda tüketimi ve hazımsızlıktan sonra oluşan atıklar alerjendir. Ayrıca mikroplar, virüsler ve parazitler de alerjendir. Çünkü onlar vücutta zararlı maddeler üretirler ve o maddeler de alerjen olabilir.