• İndirimli fiyat

Genel Nemlendirici (50 ml)

35,40 ₺
30,00 ₺ 5,40 ₺ İndirim
Vergi dahil

İÇİNDEKİLER (Sheo butter , Hindistan cevizi yağı , Nar çekirdeği yağı , Üzüm cekirdeği yağı , Tatlı badem yağı , Sardunya yağı , Kuşburnu yağı )

Adet

Nemlendirici Krem (50 ml)

Beslenme deyince aklımıza, vücudumuza sadece oral yolla alınan besinlerin gelmesi doğal . Ancak cildimize de temas eden her şeyin derimiz tarafından emilip, kanımıza  karışması gibi bir gerçek var. İşte bu yüzden, ev temizliği, kişisel temizlik ve bakım ürünlerinde kimyasaldan arınmış doğal ürünlere yönelmediğimiz sürece tam anlamıyla doğal beslenmiş olamayız.

El, yüz, vücut kremlerinde de bir sürü zararlı kimyasalın, boyanın, parfümün, raf ömrünü uzatan koruyucu katkı maddelerinin olduğunu  tahmin etmesi zor değil. Ufak bir araştırmayla kozmetikte kullanılan zehirlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Bu kremi, dudak çatlaklarından tutun da, el, yüz, vücut kremi olarak, hatta yara ve yanıklara bile kullanabilirsiniz. 

SAKLAMA KOŞULLARI VE UYARILAR: Güneş ışığı, sıcaklık ve nemden koruyunuz. Serin yerde muhafaza edilmesi önerilir (8°C-15°C).

Tüketicinin Dikkat Etmesi Gereken Husus: Nakil sırasında mevsimsel şartlardan kaynaklanan ürün formunda oluşabilecek ayrışma gözlemlerseniz ürünü 1 saat kadar buzdolabında beklettikten sonra saklama koşullarının uygulanması tavsiye edilir.