Pişik Kremi (50 ml)

29,50 ₺
Vergi dahil

Pişik Kremi 50ml

Adet

Pişik Kremi

50 ml cam şişede gönderilir. 

İçeriğinde herhangi bir koruyucu ya da kimyasal madde bulunmaz.

DEET, Alkol, Parfüm, Kimyasal, Petrol Türevleri ve Mineral Yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar içermez. 

İÇİNDEKİLER : BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER (Shea Yağı),COCOS NUCIFERA OIL (Hindistan Ceviz Yağı),OLEA EUROPAEA FRUIT OIL (Zeytinyağı),SESAMUM INDICUM SEED OIL (Susam Yağı),BEESWAX (Balmumu),  ZINC OXIDE (Çinko Oksit)

Tahriş ve kızarıklığa neden olan faktörleri gidermeye yardımcı olmak için formüle edilmiştir. üç adet basit yöntemle çalışmaktadır. Birinci olarak, cildi yumuşatan bir yumuşatıcı içermektedir. İkinci olarak, soğutucu özelliği ile cildinizi yatıştırır. Son olarak, nemden koruyan bir baz, koruyucu bir bariyer oluşturarak irritantların (idrar ve dışkılar) cilt ile temas etmesinin önlenmesine yardımcı olur.

Pişik oluşumunu önlemek amacıyla ve bebeğinizin cildini korumak için uygulanabilir.

Adım 1: Bebeğinizin altının temiz ve kuru olduğundan emin olunuz.

Adım 2: Temiz ve kuru ellerle, az miktarda kreminizi parmağınızın ucuna alınız. Az miktarda kremin uzun süre yettiğini unutmayınız.

Adım 3: Kremi hafif, dairesel hareketler kullanarak cildin üzerine nazikçe masaj yaparak uygulayınız (Özellikle eğer cilt hassas görünüyorsa baskılı bir şekilde bastırmaktan kaçınmaya çalışınız). Adım 4: İhtiyacınız olduğu sıklıkta bebeğinizin altına bu uygulamayı tekrar ediniz.

Hassas bebek cildi için hazırlanmıştır. 

Adım 4: İhtiyacınız olduğu sıklıkta bebeğinizin altına bu uygulamayı tekrar ediniz.

Her anne bebeğinin cildine özen gösterir. Bebek cildi çok hassas olduğu için her türlü kimyasaldan uzak tutmak anneler için çok önemli bir hal almaktadır. Piyasada hassas ve narin bebek cildine özel üretilmiş birçok krem bulunmakla birlikte maalesef raf ömrü uzun olan kremler annelere çok da sağlıklı gelmemektedir. Ayrıca piyasadaki kremlerin içinde parfüm, yapay renk ve koruyucular bulunmaktadır. Bu maddelerde hassas bebek cildinde bazı alerjik reaksiyonlara sebep olabilmektedir. Eğer siz de bebeğinizin cildine kimyasallardan uzak doğal bebek krem arayışındaysanız Rahik-i Mahtum bebek bakım kremini tercih edebilirsiniz.

Bu bebeğinize masaj yaparak gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

• Kapak açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketiniz.

• Hava oksidasyonu sebebiyle ürününün rengi bir kaç kullanımdan sonra değişiklik gösterebilir. Bu bir bozulma değildir.İçerikte koruyucu katkı maddesi bulunmadığı için normal bir süreçtir.

SAKLAMA KOŞULLARI VE UYARILAR: Güneş ışığı, sıcaklık ve nemden koruyunuz. Serin yerde muhafaza edilmesi önerilir (8°C-15°C).

Tüketicinin Dikkat Etmesi Gereken Husus: Nakil sırasında mevsimsel şartlardan kaynaklanan ürün formunda oluşabilecek ayrışma gözlemlerseniz ürünü 1 saat kadar buzdolabında beklettikten sonra saklama koşullarının uygulanması tavsiye edilir.