• İndirimli fiyat

Diş Macunu Nane Yağlı (40ml)

17,70 ₺
16,00 ₺ 1,70 ₺ İndirim
Vergi dahil

Diş Macunu Nane Yağlı (40 ml )

Adet

• Diş etlerinin rahatlatılmasına yardımcı olur ve dişleri temizler.

• Plak oluşumunun azaltılmasına yardımcı olur.

• Nefesi tazeleştirir.

Kakao yağı hassas diş ve diş etine sahip kişiler için idealdir. İçeriğindeki besleyici hardal yağı , antioksidan açısından zengin özelliktedir eksiksiz bir ağız bakımı sağlar. Hindistan cevizi ve karbonat dişleri nazikçe temizlemekle beraber şeker asitlerine karşı korumaya yardımcı olur. İçeriğindeki nane yağı , nefesinizi ferah tutar.

Hardal yağı sahip olduğu zengin omega 3 ve omega 6 yağ asitleri, E Vitamini ve antioksidanlar nedeniyle en sağlıklı yağlardan biri olarak kabul edilir. Bu nedenle çeşitli iyileşletirici ve tıbbi özelliklerini sunmaktadır.

Hardal yağı antibakteriyel özelliklere sahiptir, çünkü glukozinolat açısından zengin olduğu için mikrobik varlığa izin vermez. Böylece bakteri, mantar ve diğer ölümcül mikropların istenmeyen şekilde büyümesini önler. 

Düzenli uygulama dişlerinizi daha parlak ve daha sağlıklı hale getirecektir. 

İçerik Bilgisi : Hindistan cevizi yağı, Kakao yağı, Hardal yağı, Karbonat, Nane yağı.

SAKLAMA KOŞULLARI VE UYARILAR: Güneş ışığı, sıcaklık ve nemden koruyunuz. Serin yerde muhafaza edilmesi önerilir (8°C-15°C).

Tüketicinin Dikkat Etmesi Gereken Husus: Nakil sırasında mevsimsel şartlardan kaynaklanan ürün formunda oluşabilecek ayrışma gözlemlerseniz ürünü 1 saat kadar buzdolabında beklettikten sonra saklama koşullarının uygulanması tavsiye edilir.