• İndirimli fiyat

Kantaron Kremi (50 ml)

41,30 ₺
35,00 ₺ 6,30 ₺ İndirim
Vergi dahil
Adet

 Kantaron Kremi (50 ml)

50 ml cam şişede gönderilir. Resim temsilidir.

Yenilebilir malzemeden üretilmiştir. İçeriğinde herhangi bir koruyucu ya da kimyasal madde bulunmaz.

DEET, Alkol, Parfüm, Kimyasal, Petrol Türevleri ve Mineral Yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar içermez. 

Ürün İçeriği : Hindistan cevizi yağı,  Kantaron yağı, Kakao yağı, Balmumu,hava civa otu

Tavsiye Edilen Kullanım Şekli

İçerisinde bulunan doğal yağlar sayesinde cildi besler, içerisine nüfus eder ve nemlendirici etkisi vardır. Çocukların ve yetişkinlerin kullanımı için uygundur. El yüz ve tüm vücut için kullanılır. Yüzde yüz etken madde dolgu maddesi içermez. Çok az miktarda cildin emeceği kadar kullanmak yeterlidir. 

Hızlı emilen formülü sayesinde ciltte yağlılık hissi bırakmaz.

Faydası: İltihaplanmayı ve mikropları önleyici, ağrıları yatıştırıcı, cildi nemlendirici ve yumuşatıcı ve yenileyici etkisi vardır. Yara, yanık, güneş yanığı, pişik, sivilce, uçuk, siğil, böcek ısırmaları ve sokmaları ile hafif düzeydeki cilt tahrişlerinde, kaşıntılarda, eklem, sinir ve kas ağrıları ve varislerde haricen kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken Hususlar

Uyarılar: -Sadece harici olarak kullanınız, kantaron kremini yemeyiniz. -Derin açık yaralarda ve derin çatlaklarda kullanmayınız. -Kullandıktan sonra birkaç saat güneşe çıkmayınız. 

Alerjen bünyede bal ve bal mumuna alerjisi olanlar dikkat etmesi tavsiye edilir.

Sarı kantaron kremi “ilaç” değildir. Sadece sağlığınızın korunmasına ve hastalıklarınızın iyileşmesine katkı sağlayacak doğal destek ve cilt bakım ürünüdür.

Gün içerisinde istediğiniz sıklıkta kullanın.

• Kapak açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketiniz.

SAKLAMA KOŞULLARI VE UYARILAR: Güneş ışığı, sıcaklık ve nemden koruyunuz. Serin yerde muhafaza edilmesi önerilir (8°C-15°C).

Tüketicinin Dikkat Etmesi Gereken Husus: Nakil sırasında mevsimsel şartlardan kaynaklanan ürün formunda oluşabilecek ayrışma gözlemlerseniz ürünü 1 saat kadar buzdolabında beklettikten sonra saklama koşullarının uygulanması tavsiye edilir.