E Vitaminli Krem (50 ml)

76,70 ₺
Vergi dahil

E Vitaminli Krem (50 ml)

İÇİNDEKİLER ( Sheo butter , Hindistan cevizi yağı , Üzüm çekirdeği yağı , Hodan yağı , Citronella , Ak günlük yağı ( Olibonum)  Adaçayı Badem yağı , Kuşburnu yağı . E vit )

Adet

E Vitaminli Krem (50 ml) 

Gece bakım kremidir.(Güneşe çıkmamak koşuluyla gün içerisinde de kullanılabilir.) 

Bu kırışıklık karşıtı krem, kırışıklığa daha yatkın olan, özellikle normal, kuru ve hassas cilt tipleri için hazırlanmıştır. Eğer 25 yaşın altındaysanız veya yağlı bir cildiniz varsa bu kremi kullanmanızı önermiyoruz.

Bu kremin içerdiği malzemeler yüksek besleyici özelliklere sahiptir ve cildinizin yoğun bir şekilde nemlenmesini sağlar. Ayrıca yüzünüzü serbest radikallere karşı korur ve sağlıklı cilt hücrelerinin yenilenmesine katkıda bulunur.

E-vit (vegan)doğal bir koruyucu,

E vitamininin antioksidan ve gençleştirici özellikleri vardır. Böylece cildin serbest radikallere karşı korunmasına yardım eder.) Kuşburnu Yağı,
(kolajen üretimini tetikleyerek, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır ve oluşumunu engeller.Birçok vitamin, yağ asidi ve antioksidan içerir.
Cilt hücrelerinin yenilenmesine yardım ettiği için güçlü bir cilt yenileyicidir.)
Adaçayı Yağı
(kan dolaşımını hızlandırıması ile birlikte hücrelerin yenilenmesini sağlarken hasarlı olan hücreyi onarır. İçinde bulundurduğu antioksidanlar sayesinde ciltteki kırışıklıkları giderir yaşlı cildi uzak tutar.) 
Gece kremi özelliğindededir. İnce tabaka halinde göz çevresi de dahil uygulanabilir.

Buzdolabinda muhaza edilmelidir.

Haricen kullanıma uygundur.

SAKLAMA KOŞULLARI VE UYARILAR: Güneş ışığı, sıcaklık ve nemden koruyunuz. Serin yerde muhafaza edilmesi önerilir (8°C-15°C).

Tüketicinin Dikkat Etmesi Gereken Husus: Nakil sırasında mevsimsel şartlardan kaynaklanan ürün formunda oluşabilecek ayrışma gözlemlerseniz ürünü 1 saat kadar buzdolabında beklettikten sonra saklama koşullarının uygulanması tavsiye edilir.