Cilt Bakım Kremi 29 cc

17,70 ₺
Vergi dahil

Adet

İçindekiler :

Shea butter : Cilt sıcaklığında erir.Bu cildin bariyerini geliştirmeye, nem kaybını önlemeye ve cildinizin nemli ve esnek kalmasını sağlamaya yardımcı olur.Bu nedenle, yüzün ve vücudun her alanına uygulandığında kuru ve kaşıntılı deride rahatlatıcı etki sağlar.

Hindistan cevizi yağı : Ciltte oluşan kırışıklık ve sarkmaları da geciktirirken egzama, cilt kızarıklıkları gibi çeşitli cilt enfeksiyonlarının tedavisinde de kullanılır.

Jojoba Yağı : Yorgun ve yıpranmış ciltlerdeki etkisi fazladır. Cilt üzerindeki yanma ve dökülmeyi hafifletmektedir.

Kayısı yağı : Meyvenin (kayısı) disitilasyonu ile elde edilen, hoş kokulu, uçucu yağdır.

Hava civa otu : Pek cok cilt rahatsizliklari icin etkendir.

Kremimizin içerisindeki her bir yağ, cildi beslemesi, nemlendirmesi ve tazelemesi açısından özenle seçilmiş olup, tamamı antioksidan ve antiseptik özelliklere sahip %100 yenilebilir yağlardır.

• Cilt için doğal bir nemlendiricidir. 
• Cildin ihtiyaç duyduğu besinlere sahiptir.
• Cildi iyileştirmeye yardımcıdır.
• Cilt sorunlarını gidermede yardımcıdır.
• Bütün bu nedenlerden dolayı sınırsız bir kullanım alanına sahiptir.

Kullanım Şekli
Tüm cilt tipleri için uygundur. El, yüz, saç ve tüm vücut kullanımında kullanılabilir. %100 etken maddeden oluşan kremlerimiz, çok az miktarda kullanılır ve cildin emeceği kadar masaj yapılarak, yedirilir. Temizlenmiş cilde uygulanması tavsiye edilir.

İçermez!
DEET, Alkol, Parfüm, Kimyasal, Petrol Türevleri ve Mineral Yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar, dolgu maddesi içermez.

Aşağıda verilen bilgiler, çeşitli makaleler doğrultusunda hazırlanmıştır. Tedavi iddası içermez. Ürünlerimizin hiçbirisi İlaç değildir. Hastalık ve tedavi için lütfen doktorunuza danışınız.

Zararlı ve sentetik yiyecekler yediğimizde ve sık yediğimizde hazımsızlıktan dolayı vücutta metabolik atıklar oluşur. Bu atıklar nereye gidecek? Karaciğer nötralize edemez, böbrek de dışarıya atamaz. Bazı insanlarda metabolik atıklar cilt vasıtasıyla atılır. Belki çirkin bir görüntü olur ama en emniyetli ve zararsız yol budur. Sivilce ve çıbanla zararlı yağlar, egzama ile de doğal yumuşak metabolik atıklar atılır. Karaciğer ve böbrek düzelirse egzama da düzelir. En güzeli doktorumuza giderek cilt hastalığımızın ne olduğunu teşhis ile öğrenmemiz gerekir. 

 SAKLAMA KOŞULLARI VE UYARILAR: Güneş ışığı, sıcaklık ve nemden koruyunuz. Serin yerde muhafaza edilmesi önerilir (8°C-15°C).

Tüketicinin Dikkat Etmesi Gereken Husus: Nakil sırasında mevsimsel şartlardan kaynaklanan ürün formunda oluşabilecek ayrışma gözlemlerseniz ürünü 1 saat kadar buzdolabında beklettikten sonra saklama koşullarının uygulanması tavsiye edilir.

Cilt, İnsanın İkinci Böbreğidir. (Bütün cilt hastalıkları ya böbreklerden ya da karaciğerden veya her ikisinden de kaynaklanır. Ama en çok böbrek kaynaklıdır) Bu hastalıklar dışarıdan değil içeriden tedavi edilir. Cilt hastalıklarının hepsi alerjik hastalıklardır. Alerji; kimyasal ve gıda kaynaklı olabilir. Yanlış gıda tüketimi ve hazımsızlıktansonra oluşan atıklar alerjendir. Ayrıca mikroplar, virüsler ve parazitler de alerjendir. Çünkü onlar vücutta zararlı maddeler üretirler ve o maddeler de alerjen olabilir.