Menekşe Yağlı Vücut Bakım Kremi 50ml

35,40 ₺
Vergi dahil

Menekşe yağlı Vücut Bakım Kremi 50ml

Adet

Menekşe yağlı Vücut Bakım Kremi

Yenilebilir malzemeden üretilmiştir. İçeriğinde herhangi bir koruyucu ya da kimyasal madde bulunmaz.

DEET, Alkol, Parfüm, Kimyasal, Petrol Türevleri ve Mineral Yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar içermez. 

İÇİNDEKİLER: BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER (Shea Yağı),COCOS NUCIFERA OIL (Hindistan Ceviz Yağı),PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL (Kayısı Çekirdek Yağı),VIOLA ODORATA OIL (Menekşe Yağı)

Tüm vücutta kullanılabilir.

Yumuşak bakım sağlar.

Hindistan cevizi yağı ve karite yağı ile zenginleştirilmiştir.

Bitkisel hammaddeler içerir. 

Katki ve pastorizasyon maddesi içermez. 

Her anne bebeğinin cildine özen gösterir. Bebek cildi çok hassas olduğu için her türlü kimyasaldan uzak tutmak anneler için çok önemli bir hal almaktadır. Piyasada hassas ve narin bebek cildine özel üretilmiş birçok krem bulunmakla birlikte maalesef raf ömrü uzun olan kremler annelere çok da sağlıklı gelmemektedir. Ayrıca piyasadaki kremlerin içinde parfüm, yapay renk ve koruyucular bulunmaktadır. Bu maddelerde hassas bebek cildinde bazı alerjik reaksiyonlara sebep olabilmektedir. Eğer siz de bebeğinizin cildine kimyasallardan uzak doğal bebek krem arayışındaysanız Rahik-i Mahtum bebek bakım kremini tercih edebilirsiniz.

Bebeğinize masaj yaparak gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Gün içerisinde istediğiniz sıklıkta kullanın.

• Kapak açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketiniz.

SAKLAMA KOŞULLARI VE UYARILAR: Güneş ışığı, sıcaklık ve nemden koruyunuz. Serin yerde muhafaza edilmesi önerilir (8°C-15°C).

Tüketicinin Dikkat Etmesi Gereken Husus: Nakil sırasında mevsimsel şartlardan kaynaklanan ürün formunda oluşabilecek ayrışma gözlemlerseniz ürünü 1 saat kadar buzdolabında beklettikten sonra saklama koşullarının uygulanması tavsiye edilir.