TER KOKUSU ÖNLEYİCİ LAVANTA YAĞLI 210 CC

64,90 ₺
Vergi dahil
Adet

Ter Kokusu Önleyici Lavanta Yağlı (210 ml)

Geleneksel ticari deodorantlar ve rolonlar koltuk altında oluşan ve koku yapan kötü bakterileri öldürmek üzere tasarlanmışlardır. İçerisinde bulunan kimyasallar tam olarak bu işe yarar. Ancak bu deodorantlar cildinizdeki kötü bakterileri öldürürken dost bakterileri de öldürürler. İçindeki kimyasallar deri tahrişine neden olur ve en kötü durum senaryosunda kansere sebep olurlar. Bu ürünlerin terlemeyi engellemesinin altında yatan madde ise alüminyumdur.
Cildimiz vücudumuzun en değerli kısımlarından birisidir. Bizi hastalıklara karşı ilk savunacak olan cildimizdir. Genel sağlık için cilt sağlığımız çok önemlidir.  Derimizin üzerinde yaşayan milyonlarca yararlı bakteri olduğunu unutmamak gerekir. Bu yararlı bakterileri beslemek ve onları korumak sağlığımız için atılacak büyük bir adımdır. Dost bakteriler cildimizde ne kadar çoğalırsa, zararlı bakteri ve mikroplar da cildimizde o ölçüde barınamaz ve yaşayamaz.
Geleneksel ticari deodorantlar ve rolonlar koltuk altı kokusunu önlerken kötü ya da istenmeyen bakterileri öldürmek için hizmet vermektedirler. Ancak bu arada iyi bakteriler de ölür ve cildimiz ve dolayısıyla vücudumuz tamamen savunmasız kalır.
Anti-perspirantlar (terlemeyi ve ter kokusunu önleyen) ve klasik deodorantları ve rolonları kullanmaktan endişe edilmelidir. 
Araştırmalar meme kanseri, doğum kusurları, alerji ve hormonsal dengesizliklerle alüminyum ve deodorantlar arasında bağlantı olduğunu göstermektedir. Bunlar bizim için potansiyel tehlike ve zehirdir ve evlerimizde yerleri yoktur.

O zaman el yapımı koltuk altı rolonumuz ile kendi çözümümüzü oluşturmamızın zamanı geldi.
İçerisindeki doğal bitkisel yağlar sayesinde cildimiz hem beslenecek, hem de ter kokusundan korunacak.

İçerik Bilgisi : Hindistan cevizi yağı, Balmumu, Nişasta, Karbonat, Lavanta yağı. Serin Yerde Muhafaza ediniz.

• Kapak açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketiniz.

SAKLAMA KOŞULLARI VE UYARILAR: Güneş ışığı, sıcaklık ve nemden koruyunuz. Serin yerde muhafaza edilmesi önerilir (8°C-15°C).

Tüketicinin Dikkat Etmesi Gereken Husus: Nakil sırasında mevsimsel şartlardan kaynaklanan ürün formunda oluşabilecek ayrışma gözlemlerseniz ürünü 1 saat kadar buzdolabında beklettikten sonra saklama koşullarının uygulanması tavsiye edilir.